Стоматологічна клініка в Києві

Сучасна стоматологічна клініка, в якій в комфортних для пацієнта умовах піклуються про стан зубів з результатом «на відмінно». Лікарі клініки здатні на все: від лікування карієсу і каналів, до вінірів та імплантації з портфоліо робіт.

Чи враховуються всі побажання клієнтів і фінансові можливості. Клініка обладнана, в тому числі, окремим повноцінним хірургічним блоком для проведення кваліфікованих і професійних вилучень і імплантацій, а також сучасним мікроскопом для бездоганного лікування.

Первинна консультація по телефону, у месенджерах

Оперативна і екстрена допомога при гострому зубному болю в короткі терміни

Досвідчені лікарі з портфоліо робіт по своїх напрямках

Нове обладнання, кращі препарати і матеріали відповідно цінаякість

Хірургічний блок для видалень, імплантацій та інших стоматологічних операцій

Наши услуги

Видалення різного ступеня складності і імплантація

Лікування пульпіту і періодонтиту під мікроскопом

Вініри та протезування

Екстрена допомога при гострому болю

Професійне відбілювання зубів та гігієнічне чищення

Лікування карієсу

Реставрація і відновлення зубного ряду

Консультація та діагностика

Ціни

Ціни клініки знаходяться в балансі з якістю і очікуваннями, відповідають професіоналізму лікарів і рівню сучасних технологій, що використовуються в роботі.

Акції та пропозиції

Актуальні пропозиції для Вас і здоров'я Ваших зубів.

Портфоліо

Кожна робота наших докторів індивідуальна і неповторна з максимальним комфортом для пацієнта під час лікування.

Нас питають

Терміни роботи від першого прийому до установки вінірів в середньому можуть бути 5-10 днів. Це залежить від стану зубів і вимог до кінцевого результату.
Гарантія на вініри відповідно до законодавства України, як і майже на всі роботи в стоматології — 1 рік, але якщо все зроблено правильно, досвідченим фахівцем, то вони прослужать більше десяти років. Найчастіше заміна виниров відбувається через травму, бажання поміняти колір або форму зубів.
Для виготовлення вінірів потрібно використовувати найкращі і сучасні матеріали, а нові технології коштують дорого. Робота з виготовлення винира повинна проводиться професіоналами як техніком, так і доктором з великим стажем роботи з винирами. Від них вимагається максимально точне виготовлення, яке займає багато годин роботи.
Вініри можна ставити тільки на ті зуби, які видно при усмішці, все залежить від манери спілкування, посмішки, анатомії особи (будови щелепи, губ, м’язів) і все це доктор повинен враховувати при роботі з пацієнтом при виготовленні вінірів.
Якщо зуб повністю зруйнований до самого кореня, немає можливості його відновити пломбою або коронкою, то доводиться змиритися з видаленням. І що далі? А далі можна встановити на місці видалення штучний зуб. Як це робиться? Лікар хірург-стоматолог встановить в кістку для нового зуба імплант — штучний корінь у вигляді гвинта. Процедура абсолютно безболісна. Через деякий час на цей імплант можна встановити коронку. На який термін встановлюється такий штучний зуб? Довічно, оскільки такий зуб не береться хвороб живого зуба, не руйнується під впливом зовнішніх чинників, міцний і надійний. Імплантація та видалення зубів доступна кожному в нашій клініці: — за європейськими стандартами; — досвідченими хірургами; — сучасним обладнанням; — в хірургічних умовах.

Сейчас каждая современная клиника предоставит Вам услугу установки импланта, но не все клиники и врачи могут обеспечить необходимые условия для этого. И не каждый пациент это понимает, к сожалению. О каких условиях идет речь, и по которому чеклисту необходимо выбирать клинику для имплантации:

✔ Наличие у врача хирургической специализации по категории позволяющей работу с имплантами (приказ МЗ Украины №121).

✔ Хирургический кабинет, а идеально — хирургический блок / отделение с отдельной стерилизационной комнатой. По нормам категорически запрещено проводить хирургические манипуляции в терапевтическом кабинете, поскольку разные виды работ требуют различных условий.

✔ Опыт врача, его навыки и умения, желание непрерывно учиться.

✔ Специальные инструменты и оборудование для проведения имплантации и сопровождающих операций.

Безкоштовна діагностика

Якщо ви вирішили розглянути для себе популярні на сьогодні варіанти поліпшення зубної естетики шляхом встановлення вінірів або зубної імплантації в разі відсутності зубів, то лікарі радо приділять вам безкоштовний час для консультації, діагностики, планування лікування, розрахунку високоякісних варіантів від "економ" до "під ключ" .

Наші контакти

Ми завжди на зв’язку!